Nawigacja
 
Craftman
ul. Asfaltowa 5
02-527 Warszawa
tel./fax +48 (22) 849 18 78
e-mail:
Aktualności - Kwiecień
29.04.2008r. | LURA - Sala Kongresowa

Światowy rozgłos zdobyła w 2004 roku po wydaniu albumu Di Korpu Ku Alma, kiedy została okrzyknięta następczynią największej afrykańskiej divy - Cesarii Evory. Podobnie jak Wielka Cesaria, Lura pochodzi z Wysp Zielonego Przylądka - maleńkiego archipelagu u zachodniego wybrzeża Afryki. Obie Panie występowały wielokrotnie razem (m.in. w słynnej paryskiej sali Olympia) a  Cesaria uważa ją za najbardziej utalentowaną młodą afrykańską artystkę.
Nasza firma zapewniła na koncercie nagłośnienie, oświetlenie oraz backline.

11-13.04.2008r. | 6 Święto Nimego Kina - Kino Luna

Festiwal Święto Niemego Kina prezentuje filmy epoki niemego kina z towarzyszeniem specjalnie skomponowanej muzyki wykonywanej na żywo przed kinowym ekranem. Jest dedykowany miłośnikom dobrego kina i wspanialej muzyki.
Wszystkie prezentowane na festiwalu filmy pochodzą z unikalnych zbiorów Filmoteki Narodowej oraz innych archiwów europejskich. Dzięki temu widzowie mają okazję zapoznać się z obrazami wyjątkowymi, rzadko lub nigdy nie pokazywanymi w Polsce.
Firma Craftman po raz kolejny zajęła się nagłośnieniem i oświetleniem imprezy.

11.04.2008r. | Peter Cincotti - Sala Kongresowa
Peter Cincotti to jedna z najsłynniejszych postaci współczesnego jazzu, wymieniany jest jednym tchem z Norah Jones, Chrisem Bottim czy Michaelem Bubble. Jednak tylko on i Botti nie schlebiają gustom wytwórni i nastawionych na konsumpcję fanów, a podążają własną drogą.
Zadebiutował jako 19 latek, albumem, na którym znalazły się jego interpretacje standardów jazzowych. Płyta, wzbudziła entuzjazm zarówno krytyków jak i publiczności. Nowe, świeże interpretacje doskonale znanych utworów podbiły serca milionów fanów.
Firma Craftman zapewniła na koncercie nagłośnienie, oświetlenie, oraz backline.
Aktualności - Maj
29.05.2008r. | Jan Garbarek Group
Jan Garbarek, norweski muzyk urodzony 4 marca 1947 roku, jest jednym z najsłynniejszych saksofonistów świata. Jest artystą niezwykłym, budzi zainteresowanie oraz podziw zarówno krytyków, jak i słuchaczy na całym świecie. Brzmienie jego instrumentów, gra bowiem na saksofonie tenorowym, basowym oraz altowym, nasycone jest niezwykłą fakturą i przenikliwością. Nasza firma zapewniła nagłośnienie, oświetlenie oraz backline na koncercie w Katowicach
24.05.2008r. | Juwenalia, koncert finałowy - Podzamcze

Koncert finałowy tegorocznych juwenaliów odbył się na podzamczu. Wystapiły zespoły: The Car is on Fire, Homo Twist, Riverside, Manaam, Coma. Firma Craftman zapewniała nagłośnienie imprezy.

Galeria zdjęć - serwis polibuda.info

17.05.2008r. | Wielka Parada Studentów

17 maja odbyła się w Warszawie Wielka Parada Studentów. Parada przejechała z Placu Teatralnego m.in. ulicą Marszałkowską pod klub "Stodoła". Nasza firma zajeła się nagłośnieniem czterech platform w tym jednej z zespołem grającym na żywo.

Galeria zdjęć - serwis polibuda.info

15-18.05.2008r. | 53 Międzynarodowe Targi Książki - PKiN

W dniach 15 - 18 maja w Pałacu Kultury i Nauki odbyły się 53 Międzynarodowe Targi Książki. Tegoroczne Targi zgromadziły ponad 600 wystawców z 30 krajów. Wydawcy zaprezentowali kilkaset tysięcy książek. Odwiedziło nas  kilkuset znakomitych gości – autorów najbardziej poczytnych i najgłośniejszych książek oraz ludzi ze świata kultury i sztuki, którzy książki kochają. Odbyło się kilkadziesiąt interesujących paneli i konferencji.
Nasza firma zajęła się nagłośnieniem na targach.

15.05.2008r. | Grand Press Foto 2008 - Kinoteka

Grand Press Photo to konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów. Jak co roku organizuje go miesięcznik ”Press”. Grand Press Photo wyróżnia się tym, że uczestniczący w nim fotoreporterzy poddają się ocenie fachowca o światowej sławie. Przewodniczącym jury jest bowiem co roku któryś ze zwycięzców World Press Photo
Nasza firma zadbała o nagłośnienie i oświetlenie imprezy.

10-11.05.2008r. | Warsaw Challenge 2008

W sobotę i niedzielę w Parku Sowińskiego odbył się Warsaw Challange 2008. Impreza w głównej mierze promuje breakdance i kulturę hip hop. Wszystko to okraszone bitami i rymami krajowej i światowej sławy wykonawców. Wystąpili m.in. Pezet, Grammatik, Tunisiano (Sniper), Molesta Ewenement i inni. Nasza firma zapewniała nagłosnienie i oświetlenie imprezy.

9-10.05.2008r. | Ursynalia 2008

W dniach 9 i 10 maja odbyly się Ursynalia, Juwenalia studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Zagrały m.in. H-Blockx, Hunter, Hey, Farben Lehre, Hurt, oraz wiele innych. Nasza firma zapewniła w czasie Ursynaliów nagłośnienie, oświetlenie imprezy, oraz backline.

Galeria zdjęć - serwis polibuda.iłfo

Aktualności - Czerwiec
28,29.06.2008r. | Hunterfest 2008 - Szczytno

Piąta edycja festiwalu rockowo-metalowego Hunter Fest odbyła się 28 – 29 czerwca 2008 w Szczytnie, na plaży nad jeziorem przy ruinach średniowiecznego zamku. Wystąpili: Katatonia, Testament, Death Angel, Moonspell, Coma, Hunter i wiele innych.

Nasza firma jak co roku zaopiekowała sie nagłośnieniem festiwalu, oraz zapewnieniem backline dla zespołów. W tym roku powierzono nam także oświetlenie imprezy.

21.06.2008r. | Noc Świętojańska w Gdyni

W Gdyni odbyły się koncerty z okazji nocy świętojańskiej. Wystąpili: Łąki łan, Wet Fingers, Dj Alex.

Zapewniliśmy nagłośnienie i oświetlenie imprezy.

21.06.2008r. | Święto Wisły

„Święto Wisły" to wielka wodna impreza na Wiśle. Jej celem jest promocja wszelkich form aktywności wodnej. Na wodzie można było podziwiać wyścigi łodzi żaglowych, motorowych i wiosłowych,
pokazy akrobacji na skuterach wodnych oraz ratownictwa wodnego. Sami uczestnicy mieli okazję popływać na RIB-ach i motorówkach.
Część lądową wypełniły koncerty (wystąpiła Małgorzata Ostrowska, grupa Obibox), zabawy i konkursy z nagrodami.

15,16.06.2008r. | Festiwal Kultury Włoskiej - Zamość

Program „ARTE, CULTURA, MUSICA E..”, niezwykłego wydarzenia artystycznego ukazującego wielowiekowe związki kultury polskiej i włoskiej, obejmuje miedzy innymi wydarzenia muzyczne, w tym koncerty włoskich arii operowych oraz muzyki popularnej. Wystąpili uznani artyści polskiej estrady, soliści operowi, a także artyści włoscy, między innymi gwiazda muzyki popularnej lat 70. - DRUPI.

Nasza firma zapewniła nagłośnienie i...

14.06.2008r. | Miguel Enriquez - Klub "Stodoła"

Jego największe hity „Abre que voy”, „Sacala, sacala” czy „Loco loco” puszczane są na najlepszych salsotekach i są rozpoznawane i preferowane przez fanów muzyki i tańców kubańskich. Artysta swój pierwszy utwór stworzył w wieku 15 lat. Obecnie od roku 2004 wydał 3 płyty i od razu każdy z krążków został okrzyknięty wielkim sukcesem.

więcej ::.

10.06.2008r. | WSJD - Charlie Hunter - Amfiteatr Bemowo

Charlie Hunter gra na nietypowych gitarach o szerokim gryfie i siedmiu lub ośmiu strunach. Dodatkowe nastrojone są niżej, dzięki czemu jego instrumenty brzmią czasem jak gitara basowa. Występuje zwykle w trio. Tym razem towarzyszyli mu pianista Erik Deutsch oraz perkusista Simon Lott.
Koncert rozpoczął Warsaw Summer Jazz Days 2008. 

6.06.2008r. | Grand Prix Jazz Melomani 2007 - Teatr Wielki Łódź

XVI Wielka Gala Jazzowa Grand Prix Jazz Melomani 2007 odbyła się w piątek, 6 czerwca, o godz. 18, w łódzkim Teatrze Wielkim. Impreza odbywa się pod patronatem "Polski Dziennika Łódzkiego".

Gwiazdami wieczoru byli: czarnoskóra śpiewaczka Harriet Lewis, która wystąpiła z Jazz Band Ball Orchestra i pianistą Wojciechem Karolakiem, kontrabasista i basista Kyle Eastwood (najstarszy z synów popularnego hollywoodzkiego aktora i reżysera, Clinta Eastwooda) oraz wybitny...

3-8.06.2008r. | Puchar Świata w Siatkówce Plażowej - Stare Jabłonki

W pierwszych dniach czerwca na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach odbył się Puchar Świata w Siatkówce Plażowej kobiet i mężczyzn SWATCH FIVB Beach Volley World Tour. Jest to najważniejszy, najbardziej prestiżowy oraz najlepiej opłacany cykl 32 imprez w tej dyscyplinie sportu na świecie.
Nasza firma po raz kolejny zajęła się nagłośnieniem trybun w czasie konkursu.

Aktualności - Lipiec
25-27.07.2008r. | Festival Kultur Świata - Globaltica 2008 - Gdynia

Już po raz czwarty w zabytkowym Parku Kolibki w Gdyni odbyła się Globaltica - festiwal współtworzony przez artystów ze wszystkich stron świata. Najważniejszym gościem tegorocznej imprezy była słynna irlandzka piosenkarka Sinead O’Connor.

Podczas festiwalu wystąpili również tacy wykonawcy, jak: Dunkelbunt, Spitfire, Turbo AC’s, Oi Va Voi czy Seun Kuti.  Pojawiła się również belgijska piosenkarka Natacha Atlas, tworząca dość interesującą mieszankę...

26-27.07.2008r. | Święto Policji

Z okazji Święta Policji dnia 26 i 27 sierpnia Komenda Stołeczna Policji przygotowała festyn. Na gości czekał szereg atrakcji.

Nasza firma zapewniła nagłośnienie wydarzenia.

10-13.07.2008r. | Ladies Jazz Festival 2008 - Gdynia

W dniach 10 - 13 lipca w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się kolejna edycja Ladies Jazz Festival. Wystąpiły gwiazdy takie jak: Lizz Wright, Marie So, Toshiko Akiyoshi, Karrin Allyson, Ive Mendes, Dorota Miśkiewicz, Nouvelle Vague. Firma Craftman po raz kolejny zapewniła obsługę techniczną festivalu w zakresie nagłosnienia i oświetlenia.

4-6.07.2008r. | Heineken Open'er Festival 2008 - Gdynia

Heineken Open`er Festival to wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się w europejski kalendarz najważniejszych letnich festiwali. To miejsce wyjątkowe na mapie Polski, w którym króluje najlepsza międzynarodowa oraz polska muzyka i spotykają się jej fani z 30 krajów.

Nasza firma po raz kolejny pracowała na festivalu. Jak co roku zapewniliśmy artystą backline. Z roku na rok zabieramy go na heinekena coraz więcej, co świadczy o podnoszącej się randze...

4-6.07.2008r. | Festiwal "Romane Dyvesa" ("Cygańskie Dni") - Gorzów

Festiwal "Romane Dyvesa" ("Cygańskie Dni") odbył się 4-6 lipca br. Do Gorzowa zjechały się najlepsze zespoły cygańskie z całej Europy. Cygański festiwal organizowany jest w Gorzowie od 1989 roku. Wg jego organizatorów to jedyna kulturotwórcza impreza tej grupy etnicznej w Europie.

Nasza firma po raz kolejny zajęła się nagłośnieniem, oraz oświetleniem festiwalu.

6.07.2008r. | WSJD - Quartet West, Branford Marsalis z zespołem - Warszawa, Sala Kongresowa

W tym samym miejscu tego samego wieczoru wystąpiły dwa kwartety ikony: Quartet West Charliego Hadena i uznawany aktualnie przez wielu za najlepszy kwartet akustyczny świata zespół Branforda Marsalisa. Powściągliwe combo Hadena, eleganckie, to niemal wzorzec ortodoksyjnego traktowania takiej konwencji jazzu. Bez szaleństw. Quartet West to jedna z tych formacji, od której można zaczynać swoją przygodę z jazzem. Na przeciwległym brzegu leży kwartet Branforda...

5.07.2008r. | WSJD - Bobby McFerrin - Warszawa, Sala Kongresowa

Bezpretensjonalny, radosny i efektowny wirtuoz ludzkich strun głosowych tym razem spontanicznie improwizował na scenie z Anną Marią Jopek i Leszkiem Możdżerem. Artysta, który dzięki hitowi „Don’t Worry, Be Happy” przekroczył pod względem popularności zaklęte rewiry jazzfanów, tak samo świetnie radzi sobie na scenie sam, będąc swoją własną perkusją, kontrabasem, gitarą i walkmanem (o czym również śpiewa), jak i w zespołach.

więcej ::.
4.07.2008r. | WSJD - Return to Forever - Warszawa, Sala Kongresowa

W piątek 4 lipca zagrała w Sali Kongresowej jedna z najsłynniejszych formacji w historii jazzu, jego nurtu elektrycznego – Return To Forever. Kwartet Chicka Corei to już nie kultowa formacja, ale dream team. Dość wspomnieć, że obok lidera, prawdziwego giganta jazzowych klawiatur (tych z prądem i bez), zagrał Al Di Meola, mistrz jazzowej gitary, na basie usłyszelismy samego guru – Stanleya Clarke’a, zaś za bębnami zasiadł mistrz Lenny...

3.07.2008r. | WSJD - Pat Metheny Trio - Warszawa, Sala Kongresowa

To był bez wątpienia jeden z najlepszych jazzowych koncertów w tym roku. Pat Metheny, Christian McBride i Antonio Sanchez porwali publiczność muzyką pełną pasji, energii i radości. Muzyk bryluje na jazzowych scenach już trzecią dekadę i ma na swoim koncie kilkadziesiąt albumów.

Nasza firma nagłośniła koncert artysty 2 lipca w Zabrzu i 3 lipca w Sali Kongresowej w Warszawie.
Koncert odbył się w ramach Warsaw Summer Jazz Days

Źródło - TVN24.pl, więcej ::.

Aktualności - Sierpień
27.08.2008r. | Snoop Dogg - Warszawa, Torwar

Snoop Dogg wystąpił w Warszawie na Torwarze. Na scenie towarzyszył mu zespół Snoopadelics. Polskim koncertem, raper rozpoczął swoją trasę po Europie, na której promuje najnowszy album "Ego Trippin'".

Źródło: onet.pl

Nasza firma zapewniła backline dla artysty.

22-23.08.2008r. | Coca Cola Live Music Festival - Kraków

Coke Live Music wyrasta na drugi - po Heineken Open'er - festiwal, przyciagający prawdziwie wielkie światowe gwiazdy. Jego trzecia edycja przyciągnęła do Krakowa tłumy widzów.

Firma Craftman zapewniła artystom backline na festiwalu.

22.08.2008r. | Zakończenie "Lata w mieście" - Warszawa, Podzamcze

W piątek 22 sierpnia na Podzamczu najmłodsi warszawiacy hucznie świętowali finał akcji „Lato w mieście” i zakończenie wakacji. Główną atrakcją były koncerty gwiazd: dla dzieci wystąpili Łukasz Zagrobelny i Stachursky. Ale wcześniej odbył się wielki piknik z wieloma atrakcyjnymi konkursami.

Firma Craftman zapewniła nagłośnienie i oświetlenie na imprezie.

Źródło: Życie Warszawy

14.08.2008r. | Energia Możliwości - Gdańsk

W dniu 14 sierpnia 2008 roku, o godz. 20.00 w amfiteatrze Polskiej Filharmonii Bałtyckiej nad Motławą w Gdańsku odbyło się widowisko muzyczne "Energia Możliwości”. Jako gwiazda wystąpiła Edyta Górniak.

Żródło: Wp.pl

Firma Craftman zapewniła obsługę imprezy w zakresie nagłośnienia i oświetlenia.

5.08.2008r. | Shaggy - Łeba

Koncert niezwykłego artysty, łączącego elementy komercji z klasycznymi wibracjami reggae, soulu i funky, grającego żywiołowe koncerty, zakończył trzydniowe europejskie zmagania windsurfingowców Allegro. pl Cup.

Nasza firma zapewniła artyście backline.

1-2.08.2008r. | Audioriver - Festival Muzyki Elektronicznej - Płock

Audioriver to dwudniowy, międzynarodowy festiwal, którego celem jest szerzenie najlepszej muzyki elektronicznej. Dotąd odbyły się dwie edycje – 2006 i 2007 – obie na malowniczej plaży w Płocku. Audioriver to ukłon w stronę wyrobionych słuchaczy i ogromna zachęta dla początkujących miłośników.

Firma Craftman zapewniła backline na festivalu.

Aktualności - Wrzesień
22.09.2008r. | Wręczenie Nagrody Mediów Publicznych "Cogito" - Warszawa, Teatr Narodowy

Podczas wieczornej gali w teatrze Narodowym po raz pierwszy została przyznana Nagroda Mediów Publicznych w dziedzinie literatury - Cogito. Polskie Radio i Telewizja Polska ustanowiły ją w kwietniu bieżącego roku. Celem nagrody jest wspieranie i popularyzowanie polskiej twórczości.

Najwybitniejsze dzieło literackie 2007 roku napisane i wydane w języku polskim wybierze jury pod przewodnictwem Julii Hartwig.

Nasza firma zapewniła nagłośnienie gali.

20.09.2008r. | 60 urodziny Land Rover, Nieporęt

Dla uczczenia 60-tej rocznicy powstanie marki Land Rover, generalny importer zorganizował „Pierwszy Oficjalny Zlot Samochodów Land Rover". Odbył się on w Folwarku Klepisko w Nieporęcie nad Zalewem Zegrzyńskim k/Warszawy w dniach 20-21 września 2008. Przez dwa dni obejrzeć było można wystawę różnorodnych samochodów Land Rover od najstarszych, historycznych aż po najnowsze modele, samochody specjalne: wyprawowe, rajdowe, służb mundurowych, Defendery specjalnego...

19.09.2008r. | Bols - Warszawa, klub Palladium

19 września w klibie Palladium odbyła się prezentacja nowej butelki BOLS.
Nowe butelki wódki Bols mają asymetryczny motyw przypominający żagiel oraz herb z datą 1575, kiedy rozpoczęto produkcję alkoholi sygnowanych tą marką. Wprowadzony właśnie design ma podkreślać, że Bols należy do alkoholi klasy Premium oraz nawiązywać do świata nowoczesnego żeglarstwa.

Firma Craftman zapewniła nagłośnienie, oświetlenie, oraz backline dla zespołu w trakcie wydarzenia.

13.09.2008r. | Festival Wokulskiego, Warszawa

Na Krakowskim Przedmieściu, w pobliżu pomnika Mikołaja Kopernika można było spotkać bohaterów „Lalki" Bolesława Prusa i poznać klimat ówczesnej stolicy. Miasto stołeczne Warszawa i Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława zorganizowali po raz pierwszy Festiwal Wokulskiego, który był swoistą podróżą do minionego wieku.

Festiwal to propozycja dla ciekawych przeszłości Warszawy. Organizatorzy odwołując się do fabuły i postaci z „Lalki",...

4.09.2008r. | Al Di Meola - Jelenia Góra

Legenda muzyki jazzowej, słynny gitarzysta Al Di Meola wystąpil w Jeleniej Górze podczas XI Europejskiego Festiwalu Muzyki Organowej „Silesia Sonans”. Mistrz melodyjnych improwizacji zagrał w jeleniogórskim kościele garnizonowym.
Festiwal Silesia Sonans to impreza, której program opiera się przede wszystkim na recitalach organowych, jednak organizatorzy zwykli zapraszać również zespoły i orkiestry oraz artystów, którzy nie grają na organach, lecz innych...

Aktualności - Październik
26, 27.10.2008r. | Tord Gustavsen Trio | Warszawa - Fabryka Trzciny, Chorzów - Teatr Rozrywki

"Pianista i kompozytor Tord Gusatvsen i jego muzycy stworzyli na najnowszym albumie tuzin cudów do kontemplacji. Fascynujące połączenie abstrakcji i korzeni gospel" /Billboard, USA/
Gustavsen urodził się 5 - go października 1970 w roku, w Oslo. Dorastał w wiejskim Hurdal, Akershus. Obecnie mieszka i pracuje w Oslo. W roku 2003 wydał wraz ze swoim trio, w którego skład wchodzi fantastyczny basista Harald Johnsen i perkusista Jarle Vespestad, pierwszy album Changing Places,...

25,26.10.2008r. | 100 lat polskiego filmu - Warszawa, kino Iluzjon

22 października 1908 roku w Warszawie przy ulicy Wierzbowej odbyła się projekcja pierwszego polskiego filmu fabularnego – zabawnej burleski o stołecznych przygodach pewnego prowincjusza, nosząca tytuł ANTOŚ PIERWSZY RAZ W WARSZAWIE. Taką informację znajdziemy w wielu opracowaniach historyczno-filmowych a także artykułach prasowych. Data październikowa utrwaliła się i przyjęła choć już od dawna historycy filmu przypuszczali, że początki polskiego filmu fabularnego na...

17,18.10.2008r. | Free Form Festival 2008 - Warszawa, Fabryka Trzciny

Sukcesem, artystycznym i frekwencyjnym zakończył się czwarty Free Form Festival w Fabryce Trzciny. Około tysiąca osób dziennie podziwiało występy m.in. niemieckiego big-bandu Sonar Kollektiv Orchester czy fińskich wirtuozów jazzu The Five Corners Quintet.

Firma Craftman zapewniła światło, dźwięk, oraz backline na festivalu.

Źródło: infomuzyka.pl

12.10.2008r. | Drupi - Warszawa, Sala Kongresowa

12 października w warszawskiej Sali Kongresowej o godzinie 19:00 odbył się koncert włoskiego artysty. 60-letni wokalista ponownie podbijał serca Polaków. Najnowszy singiel Drupiego "Lo voglio piccolo" okrzyknięto we Włoszech przebojem lata 2008.

Firma Craftman zapewniła nagłośnienie koncertu.

Źródło: dziennik.pl

11.10.2008r. | Marsz Różowej Wstążki - Warszawa

Marsz Różowej Wstążki organizowany jest w Polsce od 10 lat. Jest imprezą stanowiącą istotny punkt działań Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum, których celem jest zwrócenie uwagi na problematykę raka piersi oraz jego profilaktykę.
Jako gwiazdy zagrali Łukasz Zagrobelny, oraz Ewelina Flinta

Firma Crafrman zapewniła nagłośnienie imprezy.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

7.10.2008r. | Clarke, Miller i Wooten - Warszawa, Torwar

Trzech znakomitych amerykańskich basistów - Stanley Clarke, Marcus Miller i Victor Wooten zagrało 7 października w Warszawie w ramach trasy "The Thunder Tour".

"Thunder" to wspólny projekt muzyczny trzech amerykańskich basistów. Jest to zarazem tytuł albumu, zawierającego 13 utworów, z czego kilka to znane kompozycje z poprzednich indywidualnych projektów i płyt tych artystów.

Firma Craftman zapewniła nagłośnienie oraz oświetlenie koncertu.

Źródło Onet.pl

7.10.2008r. | Paul Gilbert - Warszawa, klub Progresja

Paul Gilbert zagrał swój jedyny koncert w Polsce w warszawskim klubie Progresja. Wirtuoz, który przeszedł swój chrzest bojowy w zespole Racer X, a sukces komercyjny ugruntował w Mr. Big. Biegłość na instrumencie zapewniła mu czwarte miejsce na liście "Top Shredders Of All Time" magazynu "Guitar One". Obecnie wydaje albumy solo. Twierdzi, że granie i ćwiczenie na gitarze powinno być przede wszystkim zabawą.

Firma Craftman zapewniła dźwięk na koncercie Gilberta.

Źródło: www.firmymuzyczne.pl

5.10.2008r. | Wręczenie Nagrody Literackiej "Nike"

W niedzielę w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego pisarka odebrała statuetkę autorstwa Gustawa Zemły i czek na 100 tys. zł

Firma Craftman zapewniała ngłośnienie gali, oraz oświetlenie bankietu.

Źródło: Gazeta.pl

Aktualności - Listopad
28.11.2008r. | The Roots - Warszawa, Arena Ursynów

The Roots, legendarny, wielokrotnie nagradzany, jeden z najbardziej znanych zespołów hip-hop i soul. Grupa w swojej twórczości silnie nawiązuje do jazzu, funku i rocka. Ma na swoim koncie współpracę z Erykah Badu, Jill Scott, Mos Defem, Rahzelem.
Zespół powstał w Filadelfii. Mają na swoim koncie 9 albumów. Ich ostatnie płyty w dużej mierze opowiadają o sytuacji politycznej w USA. Wszyscy członkowie The Roots należą do również do organizacji PETA walczącej o prawa...

21.11.2008r. | Candy Dulfer - Warszawa, Sala Kongresowa

Królowa smooth jazzowego saksofonu i ulubiona saksofonistka Prince’a po długiej przerwie znowu zagra w Warszawie. Jej koncert 21 listopada w Sali Kongresowej jest częścią projektu Deutsche Bank Invites Ladies’ Jazz on tour.

Candy Dulfer zaczęła swoja karierę bardzo wcześnie, bo już w wieku 7 lat. Swój debiutancki album „Saxuality”, który został nominowany do Grammy i sprzedał się w nakładzie ponad miliona kopii artystka nagrała mając 19 lat. Jej czwarta...

21.11.2008r. | Otrzęsiny SGH i SGSP - Warszawa, klub Palladium

"Dopiero co rozpoczął się rok akademicki, a już kusi różnorodnością atrakcji, które wabią nie tylko pierwszoroczniaków, ale również bawiących już od co najmniej roku studentów. Wielkimi krokami zbliża się możliwość zobaczenia całej plejady gwiazd w jednym miejscu i czasie.

Samorządy Studentów SGH i SGSP, także i w tym A.D.2008 r., nie rozczarują spragnionych wrażeń żaków. Już na 21 listopada zostały zaplanowane tegoroczne otrzęsiny, czyli...

12.11.2008r. | Roisin Murphy - Warszawa, Arena Ursynów

Po rewelacyjnych, wyprzedanych występach w styczniu w Warszawie i Krakowie, Roisin Murphy, zdecydowała się nagrodzić polskich fanów i zagrać tu jedne z jej ostatnich koncertów na trasie Overpowered. Roisin Murphy, specjalnie dla warszawskiej publiczności wystąpi raz jeszcze na bis, 12 listopada w Klubie Stodoła. Ci wszyscy którzy nie miel okazji zobaczyć i usłyszeć jej w styczniu, mają ostatnią i jedyna szansę. Nie przegapić jej! Ikona mody i stylu, głos legendarnej...

7,8.11.2008r. | Solveig Slettahjell - Warszawa, Fabryka Trzciny - Chorzów, Teatr Rozrywki

Urodziła się 2 - go kwietnia 1971 w niewielkim mieście niedaleko Oslo. Wychowywała sie w Orkanger, gdzie ojciec Sloveig był pastorem. Tam też zaczęła się jej przygoda z muzyką. Już w wieku 7 lat śpiewała w chórze kościelnym.
Naukę muzyki kontynuowała w gimnazjum muzycznym, gdzie pobierała lekcje gry na fortepianie i lekcje śpiewu. w roku 1992 Sloveig Slettahjell rozpoczęła studia w Norweskiej Wyższej Szkole Muzycznej na kierunku jazzowym. w czsie studiów...

4,5.11.2008r. | Tempo 76 - Warszawa, Opera Narodowa

Spektakl taneczny Tempo 76 w choreografii Mathilde Monnier zaprezentował w sali Młynarskiego Opery Narodowej zespół Centre Chorégraphique National de Montpellier Languedoc - Roussillon. Jego premiera miała miejsce w czerwcu 2007 r. na międzynarodowym festiwalu tańca w Montpellier. W swej nowej choreografii Monnier reinterpretuje taneczną formę "unisono" - zsynchronizowanego ruchu grupy. Tempo 76 wyraża napięcie między osobowością jednostki a uniformizacją zachowań...

4.11.2008r. | The Streets - Warszawa, klub Stodoła

Ikona i głos młodego brytyjskiego pokolenia. Po raz pierwszy w Polsce na koncercie klubowym w ramach tournée albumu Everything Is Borrowed.

THE STREETS to tak naprawdę solowy projekt Mike'a Skinnera, niezwykle barwnej postaci, będącej ikoną całego pokolenia brytyjskiej młodzieży, słuchającej różnych gatunków muzyki, począwszy od house’u przez hip-hop i uk garage, a skończywszy na brit popie. Uważany za głos młodego pokolenia, jest niewątpliwie jednym z...

Aktualności - Grudzień
19.12.2008r. | Event dla Deloitte - Warszawa, Expo

19 listopada odbył się event dla firmy Deloitte.

Firma Craftman uczestniczyła w wydarzeniu zapewniając nagłośnienie i oświetlenie.

17.12.2008r. | Świąteczny Koncert Talentów SGH

Największe uczelniane organizacje Szkoły Głównej Handlowej postanowiły połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie, jakie na Spadochronie jeszcze nie miało miejsca - Koncert Świąteczny. Ideą Koncertu jest nie tylko zaprezentowanie talentów muzycznych, ale przede wszystkim pomoc najmłodszym. Cały dochód został przekazany Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia marzenia dzieci nieuleczalnie chorych.

Forma Craftman zapewniła światło i dźwięk w czasie wydarzenia.

8.12.2008r. | Event dla Narodowego Banku Polskiego - Warszawa, Ale Gloria

8 grudnia w restauracji Ale Gloria odbył się event dla Narodowego Banku Polskiego. Wystapiła Dorota Miskiewicz, a akompaniował jej Włodzimierz Nachorny na fortepianie.

Firma Craftman zapewniła nagłośnienie i oświetlenie podczas wydarzenia.

5.12.2008r. | Event dla Zenith Optimedia - Warszawa, klub M25

5 grudnia odbył się event dla firmy Zenith Optimedia. Jako gwiazda zagrał zespół T Love.

Firma Crafrman zapewniła nagłosnienie koncertu.